Vybrané reference

Díky našim řešením vznikly stovky mobilních aplikací. Níže můžete vidět vybrané zajímavé reference.

Sticky Password

Pro společnost Lamantine Software, a.s. jsme realizovali mobilní verzi populárního správce hesel StickyPassword a několik let jsme se podíleli na jeho dalším vývoji.

Součástí projektu bylo vytvoření mobilní aplikace, integrace nativních knihoven, synchronizace s cloudem, vývoj systému pro vyplňování hesel do webových stránek, dlouhodobá údržba, rozvoj systému a konzultace řešení.

Mobilní aplikace

Floating Apps

Floating Apps je sada malých užitečných plovoucích aplikací pro telefony se systémem Android. Tyto plovoucí aplikace mohou být spuštěny v okně bez nutnosti ukončovat či minimalizovat právě spuštěnou aplikaci, což výrazně zvyšuje efektivitu a přináší to do prostředí Androidu možnost skutečného multitaskingu známého z desktopových systémů. Floating Apps je největší sada plovoucích aplikací dostupná na Google Play.

Aplikace Floating Apps je dostoupná v 11 jazycích a má celkem 500.000 uživatelů z celého světa.

Mobilní aplikace

Objednávkový systém LePremier

Cílem projektu bylo přinést pohodlný nástroj pro obchodníky, zajistit oboustrannou komunikaci se systémem Helios Orange skrze MSSQL databázi a vytvoření systému, který je flexibilní a umožňuje zejména snadnou konfiguraci zakázkových formulářů a budoucí rozšiřování.

Součástí projektu bylo vytvoření mobilní a serverové aplikace, dlouhodobá údržba, rozvoj systému a konzultace řešení.

Mobilní aplikace

Ignis Brunensis

Jsme dlouholetým partnerem brněnského festivalu Ignis Brunensis a pravidelně přinášíme uživatelům mobilní aplikaci obsahující kompletní program festivalu a to včetně všech doplňujících akcí.

Pro některé ročníky byla oficiálním sponzorem mobilní aplikace společnost Heineken.

Mobilní aplikace

Richmond's Capitol Square

Mobilní průvodce po Capitol Square ve městě Richmond ve Virginii, USA, obsahuje informace a audionahrávky vztahující se k významným památkám a zajímavostem. Průvodce obsahuje historicky přesné texty a řadu užitečných informací včetně navigace a tras.

Mobilní aplikace

PRAXE pro Android

Mobilní aplikace “Praxe” je určena především studentům vysokých škol, kteří mají zájem o praxi a hledají vhodného poskytovatele praxe. Aplikace je provázána s Registrem praxí (www.studentske-praxe.cz), který je centrálním místem evidence nabídek praxí a jejich hodnocení.

Mobilní aplikace

Technické muzeum Brno

Ve spolupráci s Technickým muzeem v Brně jsme realizovali pilotní projekt využití mobilních aplikací v prostředí muzea. Kromě toho, že v mobilní aplikaci naleznou návštěvníci informace o dalších, méně známých budovách a památkách ve správně technického muzea a mohou si je zobrazit na mapě spolu s detailními informacemi, je aplikace zaměřena především na expozici hudebních skříněk, ve které je řada naprosto unikátní exponátů a bez přítomnosti průvodce si nelze poslechnout jejich zvuk nebo melodii.

Mobilní aplikace

Průvodce jeskyněmi ČR

Mobilní průvodce jeskyněmi slouží pro české i zahraniční turisty. Obsahuje mapu České republiky a na ní všech 14 zpřístupněných jeskyní. Pro každou z jeskyní je uveden popis, všechna její zastavení včetně detailních informací a vnitřní mapa jeskyně. Do aplikace je možné stahovat dodatečné audionahrávky pro jednotlivé jeskyně, které mohou zejména pro zahraniční turisty zcela nahradit výklad průvodce.

Mobilní aplikace

Elite Solutions

Pro slovenskou agenturu Elite Solutions jsme realizovali sadu mobilních aplikací pro prezentaci možností mobilních telefonů. Součástí dodávky bylo také serverové řešení pro OS Linux umožňující aplikacím vzájemnou komunikaci, přehrávání videí na připojeném Full HD monitoru a odesílání statistik. Většina informací týkajících se tohoto projektu je chráněna smlouvou o mlčenlivosti.

Mobilní aplikace

Chytré SMS

Cílem projektu bylo vytvořit stabilní a bezpečné řešení pro okamžitý a oboustranný přenos dat prostřednictvím internetu nebo lokální sítě. Koncové stanice starající se o zpracování dat dokáží hlásit svůj stav včetně řady technických a provozních informací.

Systém je řešen jako třívrstvá architektura skládající se z koncových stanic (Android aplikace), transportního serveru a lokální aplikace, což umožňuje šifrovaný přenos dat mezi dvěma libovolnými místy i možnost rozšiřovat strukturu dle potřeby.

Mobilní aplikace

Anareus CZ

Pro společnost ANAREUS CZ, s.r.o. jsme prováděli úpravy proprietární Android aplikace pro komunikaci. Cílem projektu bylo provést změny v grafickém uživatelském rozhraní a ve funkčnosti vybraných částí. Součástí byla také kompilace nativních knihoven pro platform ARM, ARMv7, x86 a MIPS.

Mobilní aplikace

Oficiální průvodce pro desítky měst

Naše řešení pro mobilní průvodce využívají desítky českých měst, kraje, regiony i jiné organizace v oblasti turistického ruchu pro tvorbu jejich oficiálních mobilních aplikací.

Svěřte nám vývoj vaší mobilní aplikace!

Spolehněte se na naše zkušenosti a hotová řešení.

Kontaktujte nás!